Gratis verzending vanaf โ‚ฌ75 Gratis verzending vanaf โ‚ฌ75 Gratis verzending vanaf โ‚ฌ75 Gratis verzending vanaf โ‚ฌ75 Gratis verzending vanaf โ‚ฌ75 Gratis verzending vanaf โ‚ฌ75
  • logo instagram logo facebook contacteer ons
โ‚ฌย 33,95
Prijs per stuk
Aantal: Bestellen
Ja hoor, dit moet op m'n verlanglijstje!
 
RainPharma slaat de handen in elkaar met Eva en Laura van Hey Baby. Het resultaat is een lijn hypoallergene verzorgingsproducten voor de allerkleinsten, versierd met de vrolijke tekeningen van Eva Mouton.

Zowel de ontwikkeling als de productie van de producten van Rainpharma gebeurt in België door een multidisciplinair team van topexperten. "Hocus pocus-ingrediënten en overdreven claims zijn niets voor ons. We kiezen er resoluut voor om onze producten betaalbaar te houden, zonder aan kwaliteit of efficiëntie in te boeten. Belgische nuchterheid ten top. We zijn trots op onze afkomst en werken zoveel mogelijk lokaal. Omdat België een klein land is, zijn we ook op onze buren aangewezen. Onze flacons en broccoli komen uit Duitsland, onze tubes zijn van Nederlandse makelij, onze winkeltasjes zijn Italiaans en verschillende van onze essentiële oliën en onze klei halen we in Frankrijk."

Het RainPharma babyverzorgingsritueel
Babyverzorging hoeft niet telkens gepaard te gaan met een volledig badje. Te vaak en te lang baden tast immers de beschermlaag van de huid aan, wat kan leiden tot uitdroging, eczeem en (luier)uitslag. Een paar keer per week een lauw badje van maximum 5 minuten volstaat. Gevolgd door een heerlijke massage als ultiem vertroetelmomentje.

Een geutje Baby Bath Milk in het badwater helpt om uitdroging te voorkomen en de huid soepel te houden. De voedende melk zit boordevol verzorgende oliën uit gezonde eetbare planten zoals romige avocado, frisse kokosnoot en superfood granaatappel, maar ook gefermenteerd suikerriet en basilicum. Kostbaar bloemenwater uit oranjebloesems maakt het badje heerlijk ontspannend.

zo ziet het er in’t echt uit

Voorraad

โ‚ฌย 33,95
Prijs per stuk
Aantal: Bestellen
Ja hoor, dit moet op m'n verlanglijstje!